Безкінечна війна

Прочитаю позже
Год:
Категории:
Аннотация
Безкінечна війна

«Ти тепер в армії, о-о-о!.. Ти тепер в армії!..» Тепер ви — новобранці космічних збройних сил, покликані з усієї Землі на захист від космічного агресора. Якою може бути зоряна армія? Суперсучасна зброя? Романтика космічних битв? Як же! Тримайте кишеню ширше! «Космічне м'ясо» — так ближче по суті. А якщо ще додати до цього релятивістські ефекти, то виявиться, що воювати доведеться застарілою зброєю, в недопрацьованих скафандрах, та ще і перенавчатися кожні півроку особистого часу. І жаліти гарматне м'ясо ніхто не збирається.

А якщо, на додаток, кожна тактична операція відкидає бійця все далі і далі в майбутнє? Як раз за разом знаходити себе і своє місце у новому незвичному світі, який, дедалі все більш недружній?

Усього лише — сподіватися на солдатську удачу, яка проведе через сотні років війни, допоможе знайти любов і світ, в якому заслужений ветеран зможе відчути себе удома!

Роман «Безкінечна війна» визнаний класикою бойової фантастики. Він нагороджений престижними преміями «Х'юго» і «Неб'юла».